بسم الله الرحمن الرحیم
سیدعباس واسعی کاشانیجمعه - 20 می 2016

نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بادرخواست از مسئولان قرآنی کشور برای بکار‌گیری‌اش در شغلی مرتبط با قرآن گفت: بیش از ۲۵ سال از عمرم را در حوزه قرآن سپری کرده‌ام و تجربیات مفیدی دارم اما شغلم چیز دیگری است.

 

حامد ولیزاده نماینده کشورمان در رشته قرائت این دوره از مسابقات بود که با ارائه تلاوتی فنی موفق به کسب رتبه نخست این رقابت‌ها شد.

ولیزاده  درباره قرائتش در فینال مسابقات گفت: با وجود کسالت در روز فینال، به لطف خدا تلاوت خوبی داشتم و همه برنامه‌هایی که پیش‌بینی کرده بودم برروی جایگاه محقق شد.

کسب مقام بین‌المللی را از لطف خدا و اهل بیت(ع) می‌دانم

وی با اشاره به اینکه این مقام لطف خدا و اهل‌بیت(ع) بود، گفت: شاید یک سال قبل باور کسب رتبه نخست بین‌المللی برایم دشوار بود اما به لطف خدا در مسابقات کشوری قرآن کریم در اوج آمادگی بودم و بالا‌ترین نمره را کسب کردم، این موضوع در اردوی آمادگی هم برایم رخ داد و در مسابقات بین‌المللی قرآن با این مقام خداوند رحمتش را بر من تمام کرد.

عمرم در راه قرآن گذشته اما اشتغالم قرآنی نیست

حائز رتبه نخست مسابقات بین‌المللی قرآن کریم درباره برنامه‌هایش در دوران پس از مسابقات گفت: من عمر و جوانی‌ام در راه قرآن گذاشته و دوست دارم از این به بعد هم در حوزه قرآن کریم فعال باشم. متأسفانه فعلاً شرایط برای فعالیت در حوزه قرآن برای من مساعد نیست و درحال حاضر به عنوان تکنسین اورژانس در ارومیه اشتغال دارم.

وی افزود: البته شغل فعلی‌ام به نوعی خدمت به خلق است اما تخصص من در حوزه قرآن کریم است و دوست دارم درراستای افزایش انس با قرآن در جامعه فعال باشم و معلوماتی که طی ۲۵ سال کسب کرده‌ام را در اختیار جوانان بگذارم.

قصد دارم در حوزه پژوهش قرآنی فعال باشم

ولیزاده فعالیت در زمینه پژوهش‌های قرآنی را یکی از علاقه‌مندی‌هایش برای دوران فراغت از مسابقات دانست و گفت: یکی از برنامه‌های مهم من در دوران فراغت از مسابقات تألیف چند کتاب در حوزه تلاوت است و مطالعات در این زمینه‌ها را هم مدتی است آغاز کرده‌ام.

امیدوارم با کسب مقام بین‌المللی در شغلی قرآنی بکار گرفته شوم

این قاری بین‌المللی با درخواست از مسئولان کشور مبنی بر فراهم کردن شرایط برای فعالیتش در حوزه قرآن گفت: از مسئولان قرآنی کشور درخواست می‌کنم شرایط حضور و فعالیت من در زمینه‌های مختلف قرآنی را فراهم کنند تا به جای اشتغال در اورژانس در زمینه‌ای که تخصصش را دارم فعالیت کنم.

وی در پایان ضمن قدر‌دانی از همه مردم گفت: از همه کسانی که در این ایام برای موفقیت من و دیگر نمایندگان کشور دعا کردند تشکر و قدر‌دانی می‌کنم و خدا را شاکرم که توانستم برای ایران اسلامی افتخار کسب کنم.

ولیزاده افزود: از خانواده عزیزم که در این چند سال بهترین شرایط را برایم فراهم کردند تا بتوانم خود را به اوج آمادگی برسانم تشکر و قدر‌دانی می‌کنم.

 

یک پاسخ به “امیدوارم با کسب مقام بین‌المللی در شغلی قرآنی بکار گرفته شوم”

  1. abbas گفت:

    سلام:اطلاعات بسیار خوب و جامع در رابطه با آموزش و خبرهای قرآنی در وبسايت مجمع النور قرآن در دسترس میباشد. این مشکلی که استاد ولیزاده دارند،متاسفانه مشکل اکثر اساتید و قاریان وحافظان قرآن میباشد که هیچ کسی به آن اهمیت نمیده. همه دنبال رتبه قاریان و حافظان هستند و توجهی به آینده آنها ندارند و بعد از مسابقات کاملاً رها میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد "مجمع النور قرآن کریم کاشان" می باشد.