بسم الله الرحمن الرحیم
سیدعباس واسعی کاشانیجمعه - 5 آگوست 2016

مرحله شهرستانی سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امورخیریه ، با شکوه هر چه تمامتر در فرهنگسرای مهر کاشان برگزار شد.

این دوره از  مسابقات در هشت رشته قرائت، ترتيل، حفظ پنج، ۱۰، ۲۰ جز و  حفظ کل، دعاخوانی و اذان در دو رده خواهران و برادران در فرهنگسرای مهر کاشان برگزار شد.

از نکات قابل توجه ، تفاوت برگزاری این مسابقات نسبت به سالهای قبل و توجه و رسیدگی ریاست محترم اداره اوقاف و امورخیریه کاشان،حجت الاسلام جنتی ، به معضلات در برگزاری مسابقات در دوره های قبلی بود.

تفاوت برگزاری این مسابقات نسبت به سالهای قبل از جمله توقف ثبت نام تا دو روز قبل از مسابقات ، ممنوعیت تغییر رشته به جهت جلوگیری از تضییع حقوق متسابقین ، تمرکز محل برگزاری مسابقات برای خواهران و برادران همراه با افتتاحیه و توضیح نکات و آیین نامه‌های داوری برای شرکت کنندگان از دیگر تفاوت‌‌های سال جاری این مسابقات نسبت به سال گذشته بود.

داوري اين دوره از مسابقات در بخش برادران توسط اساتید محترم ، آقايان عبدالرضا توليت ‹‹وقف و ابتدا›› مجيد عربي‹‹حسن حفظ›› علي اکبر توحيديان ‹‹تجويد›› اميراسدالله شريف ‹‹صوت›› و محمد حسن حسين پور‹‹کارشناس محتوايي›› و در بخش خواهران سميه مسعودي نيا ‹‹تجويد››  فاطمه ميرزايي‹‹وقف و ابتدا››  فاطمه بديعي‹‹حسن حفظ›› معصومه گودرزي‹‹لحن›› عليا تميزکار‹‹صوت›› و فاطمه حاج بابايي‹‹کارشناس محتوايي›› اجراشد.

برگزیدگان این دوره در بخش آقایان :

نفر اول در رشته حفظ کل قرآن – جناب آقای عباس چنینی

نفر دوم در رشته حفظ کل قرآن – جناب آقای ابوالفضل عطوفی

نفر اول در رشته حفظ ۲۰ جزء – جناب آقای سیدمهدی بنی هاشمی

نفر دوم در رشته حفظ ۲۰ جزء – جناب آقای محسن محمدی

نفر اول در رشته حفظ ۱۰ جزء – جناب آقای حسین جهین

نفر دوم در رشته حفظ ۱۰ جزء – جناب آقای رضا آهنگریان

نفر اول در رشته حفظ  ۵ جزء – جناب آقای علی رحیم‌زاده

نفر دوم در رشته حفظ  ۵ جزء – جناب آقای محمدمهدی عربی

نفر سوم در رشته حفظ ۵ جزء – جناب آقای محمد کبریتی

نفر اول در رشته قرائت – جناب آقای احمدرضا لطف‌آبادی

نفر دوم در رشته قرائت – جناب آقای علی‌اصغر قدیری‌مفرد

نفرسوم در رشته قرائت – جناب آقای محمدجواد عطایی‌فر

نفر اول در رشته ترتیل – جناب آقای محمدصادق‌افضلی

نفر دوم در رشته ترتیل – جناب آقای محمدهادی‌کامران

نفرسوم در رشته ترتیل – جناب آقای سیداحمدجلالی

نفر اول در رشته اذان – جناب آقای مهدی مطهری تبار

نفر دوم در رشته اذان – جناب آقای سیداحمد موسوی نژاد

نفرسوم در رشته اذان – جناب آقای محمد عسگری

نفر اول در رشته دعاخوانی – جناب آقای سیدمحمدباقر پورموسوی

نفر دوم در رشته دعاخوانی – جناب آقای حسن محمدی

نفرسوم در رشته دعاخوانی – جناب آقای حسین ترک‌زاده

 

برگزیدگان این دوره در بخش بانوان :

نفر اول در رشته حفظ کل قرآن – سرکار خانم فهیمه نمازی

نفر دوم در رشته حفظ کل قرآن – سرکار خانم مولود فلاح

نفرسوم در رشته حفظ کل قرآن – سرکار خانم سمیه قربانی

نفر اول در رشته حفظ ۲۰ جزء – سرکار خانم رقیه مومنی راوندی

نفر دوم در رشته حفظ ۲۰ جزء – سرکار خانم فاطمه حسین ‌زاده حلاج

نفرسوم در رشته حفظ ۲۰ جزء – سرکار خانم مریم جهین

نفر اول در رشته حفظ ۱۰ جزء – سرکار خانم سمانه جعفری

نفر دوم در رشته حفظ ۱۰ جزء – سرکار خانم مریم پورغدیر

نفرسوم در رشته حفظ ۱۰ جزء – سرکار خانم فاطمه جمال کاشانی

نفر اول در رشته حفظ  ۵ جزء – سرکار خانم زهرا فتوت

نفر دوم در رشته حفظ  ۵ جزء – سرکار خانم زینب صمیمی

نفر سوم در رشته حفظ ۵ جزء – سرکار خانم عاطفه حسن پورشبان

نفر اول در رشته قرائت – سرکار خانم لیلا الهی‌فرد

نفر دوم در رشته قرائت – سرکار خانم طاهره سادات حسینی

نفرسوم در رشته قرائت – سرکار خانم محبوبه جمشیدی

نفر اول در رشته ترتیل – سرکار خانم فاطمه مسعودی‌نیا

نفر دوم در رشته ترتیل – سرکار خانم اسما اکبرزاده

نفرسوم در رشته ترتیل – سرکار خانم فاطمه فکری

نفر اول در رشته دعاخوانی – سرکار خانم زینب تونئی

نفر دوم در رشته دعاخوانی – سرکار خانم سمیه اکبریان

نفرسوم در رشته دعاخوانی – سرکار خانم فاطمه مومنی

امید است این نفرات برتر با شرکت در مرحله استانی مسابقات جزو نفرات برتر استان اصفهان نیز بشوند.

photo_2007-03-29_19-10-01

photo_2007-03-29_19-09-53

photo_2007-03-29_19-09-46

photo_2007-03-29_19-10-09

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد "مجمع النور قرآن کریم کاشان" می باشد.